Krmné směsi pro Vaše zvířata vyrábíme od roku 1994. Díky našim věrným zákazníkům a díky schopným odborníkům, kteří se rozhodli přispívat k tvorbě těch nejlepších krmných směsí, vznikla v roce 2001 akciová společnost VKS Pohledští Dvořáci.

Jsme držitelé těchto certifikátů:

  • ISO 9001- Management kvality,
  • GMP+B1 a GMP+B4 - Certifikát správné výrobní praxe ,
  • GMP+ BCN-DE1 QM-Milch - Certifikace systému bezpečnosti krmiv a řízení procesu požadavků Country Note,
  • GMP+ BCN-CEE - Dodatečné požadavky pro střední a východní Evropu,
  • QS - Německá certifikace kvality,
  • ISCC - Certifikace udržitelnosti biopaliv.

A jsme registrovaní na Ústředním kontrolním a zkušebním ústavu zemědělském mezi výrobci, kteří splňující nejnáročnější požadavky na kvalitu s nejnižším možným dávkováním premixů nad 0,05 %. Spolupracujeme s několika českými univerzitami na výzkumu a vývoji přírodních látek, díky nimž mají naše směsi nulovou ochrannou lhůtu.

V naší prodejně v Havlíčkově Brodě si můžete zakoupit směsi pro skot, prasata, koně, drůbež, bažanty, králíky, ovce, kozy, lesní zvěř, ryby, holuby či hlodavce. Jako doplňkový sortiment nabízíme i krmivo pro psy, kočky a jiné domácí mazlíčky. Věříme, že kvalitní výrobky a odborníci ochotní poradit a směsi naložit až do auta Vás přesvědčí, že VKS Pohledští Dvořáci je ta správná volba. Spolu s prodejem krmných směsí nabízíme dlouhodobě našim zákazníkům kompletní poradenství, laboratorní testy a dopravu krmiv. Více se dočtete v sekci Služby.